Ogłoszenia duszpasterskie–16.04.2017 r.

 1. Jutro drugi dzień świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Tego dnia, jak co roku, zbieramy ofiary na KUL i inne uczelnie katolickie. Msze św. jak w każdą niedzielę, w Batkowie o godz. 10.00
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy czynnie włączyli się w celebrację Triduum Paschalnego. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni, za pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego jak również za ofiary na jego przygotowanie. Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim błogosławi!
 1. We wtorek o godz. 16.00 odbędzie się  spotkanie dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Katolickiej, a o godz. 18.30 dla dzieci ze Szkoły nr IV, zaś w czwartek o godz. 16.00  dla dzieci ze Szkoły Integracyjnej. Dzieci z innych szkół przychodzą na spotkanie z grupą z którą będą przystępować do komunii św. Podczas spotkania można będzie odebrać książeczki.
 1. W sobotę odbędzie się spowiedź dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 10.00 Szkoła Integracyjna i Katolicka a od godz. 12.00 Szkoła nr IV. Jeśli jakieś dziecko z ważnego powodu, nie może pójść ze swoją grupą prosimy aby przystąpiło z grupą drugą.
 1. Za Tydzień w niedziele po mszy o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum wraz z kandydatami.
 1. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Tego dnia zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 1. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odprawiona zostanie suma odpustowa w kościele p.w. Chrystusa Miłosiernego.
 1. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii i Szkoły. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy.
 2. Młodzież z Inowrocławia zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Młodych do Grobu św. Wojciecha zachęcamy do zapoznania się z tym wydarzeniem i zapisy do 18 kwietnia. Link do formularza zgłoszeniowego i szczegóły na facebooku i stronie internetowej.
 3. Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
 4. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy.
 5. W dniu 24 kwietnia (poniedziałek)  przed budynkiem Katolickiej Szkoły Podstawowej odbędzie się zbiórka elektrośmieci.
 6. Zachęcamy do nabywania i lektury: „Przewodnika Katolickiego” .
 7. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Stefana Domierackiego z ul. Szarych Szeregów, śp. Aurelię Zawadę z ul. Wojska Polskiego, śp. Magdalenę Król z ul. Al. Niepodległości i wszystkich naszych drogich zmarłych. Wieczny odpoczynek…