Kolęda 2020

Plan kolędy do 29 stycznia 2020 r. (dalsza część kolędy w późniejszym terminie)

2 stycznia (czwartek) godz. 15.30:
1. Rąbińska 62a-85
2. Rąbińska 87-143
3. Snarskiego
4. Zielna, Rzepakowa, Łubinowa, Słonecznikowa
5. Popiełuszki, Żytnia, Grochowa, Bluszczowa
6. Batkowska, Warsztatowa, Jęczmienna, Lniana

3 stycznia (piątek) 15.30:
1. Jasińskiego, Waszaka, Niemojewskich
2. Wierzbińskiego od nr 83 do nr 134 (od lewej strony)
3. Wierzbińskiego od nr 135 do 146 + pałac
4. Połczyńskiego 4-23, Becińskiego 1-14
5. Połczyńskiego 24-39, Ulatowskiego 6-16, Poszwińskiego

4 stycznia (sobota) 14.00
1. Aleje Niepodległości 14, 1-50
2. Aleje Niepodległości 14, 51-100
3. Aleje Niepodległości 22, 1-58
4. Aleje Niepodległości 24, 1-57
5. Aleje Niepodległości 26, 1-70

7 stycznia (wtorek) 15.30
1. Aleje Niepodległości 18, 1-50
2. Aleje Niepodległości 32, 1-59
3. Aleje Niepodległości 30, 1-59
4. Aleje Niepodległości 42, 1-80 – od początku
5. Aleje Niepodległości 42, 1-80 – od końca

8 stycznia (środa) 15.30
1. Krzymińskiego 5, 1-70
2. Krzymińskiego 9, 106-210 – od początku
3. Krzymińskiego 9, 106-210 – od końca
4. Aleje Niepodległości 38, 1-90
5. Aleje Niepodległości 34, 1-90

9 stycznia (czwartek) 15.30
1. Krzymińskiego 12, 1-30
2. Krzymińskiego 10, 1-30
3. Krzymińskiego 5, 71-140
4. Krzymińskiego 9, 1-105 – od początku
5. Krzymińskiego 9, 1-105 – od końca

10 stycznia (piątek) 15.30
1. Kleeberga 10, 1-35
2. Kleeberga 10, 36-70
3. Krzymińskiego 14, 1-65
4. Kleeberga 9, 1-35
5. Kleeberga 5, 1-93

11 stycznia (sobota) 14.00
1. Kleeberga 8, 1-70
2. Kleeberga 3, 1-45
3. Kleeberga 11, 1-40
4. Kleeberga 9, 106-175
5. Kleeberga 9, 36-105

13 stycznia (poniedziałek) 15.30
1. Wojska Polskiego 4, 1-90 (od początku)
2. Wojska Polskiego 4, 1-90 (od końca)
3. Wojska Polskiego 1, 1-46
4. Wachowiaka 9, 1-60
5. Wojska Polskiego 8, 1-40

14 stycznia (wtorek) 15.30
1. Wachowiaka 5, 1-70
2. Wachowiaka 8, 1-60
3. Wachowiaka 7, 1-47
4. Wachowiaka 11, 1-40 i 11A 1-15
5. Wachowiaka 9A, 1-45

15 stycznia (środa) 15.30
1. Wachowiaka 6, 1-59
2. Kusocińskiego 2, 1-58 oraz 13, 1-20
3. Kusocińskiego 4, 1-58 oraz 6, 1-15
4. Kusocińskiego 15, 1-30 i 9, 1-60
5. Wachowiaka 10, 1-100

16 stycznia (czwartek) 15.30

  1. ksiądz – Szarych Szeregów 5A 1-45
  2. ksiądz – Szarych Szeregów 5, 1-45
  3. ksiądz – Szarych Szeregów 16, 1-50
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 7A, 1-55
  5. ksiądz – Szarych Szeregów 7, 1-40

17 stycznia (piątek) 15.30

  1. ksiądz – Kusocińskiego 19, 1-84 – od początku
  2. ksiądz – Kusocińskiego 19, 1-84 – od końca
  3. ksiądz – Kusocińskiego 17, 1-50
  4. ksiądz – Kusocińskiego 6, 16-65
  5. ksiądz – Kusocińskiego 8, 1-50

18 stycznia (sobota) 14.00

  1. ksiądz – Kusocińskiego 7, 1-54
  2. ksiądz – Kusocińskiego 5, 1-54
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 9, 1-60
  4. ksiądz – Batkowo + Popowice
  5. ksiądz – Batkowo

20 stycznia (poniedziałek) 15.30

  1. ksiądz – Wojska Polskiego 13, 1-104 – od początku
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 13, 1-104 – od końca
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 15, 1-60
  4. ksiądz – Wojska Polskiego 21, 1-60
  5. ksiądz – Wojska Polskiego 11, 1-47

21 stycznia (wtorek) 15.30

  1. ksiądz – Wojska Polskiego 29, 1-30
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 17, 1-60
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 19, 1-60
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 4, 1-30 i 8, 1-30
  5. ksiądz – Wojska Polskiego 27, 1-30

22 stycznia (środa) 15.30

  1. ksiądz – Wojska Polskiego 23, 1-60
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 31, 1-50
  3. ksiądz – Szarych Szeregów 12, 1-60
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 9, 1-60 i 9A, 1-25
  5. ksiądz – Szarych Szeregów 20, 1-65

23 stycznia (czwartek) 15.30

  1. ksiądz – Szarych Szeregów 22, 1-30 i 14, 1-20
  2. ksiądz – Szarych Szeregów 10, 1-60
  3. ksiądz – Szarych Szeregów 15, 1-55
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 17, 1-40 i 11, 1-20
  5. ksiądz – Szarych Szeregów 19, 1-45

24 stycznia (piątek) 15.30

  1. ksiądz – Szarych Szeregów 13, 1-55
  2. ksiądz – Kiełbasiewicza 6, 1-45
  3. ksiądz – Kiełbasiewicza 10, 1-65
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 23, 1-90 (od początku)
  5. S ksiądz – Szarych Szeregów 23, 1-90 (od końca)

25 stycznia (sobota) 14.00

  1. ksiądz – Kiełbasiewicza 4, 1-65
  2. ksiądz – Kiełbasiewicza 12, 1-70 – od początku
  3. ksiądz – Kiełbasiewicza 12, 1-70 – od końca
  4. ksiądz – Wojska Polskiego 49, 1-50
  5. ksiądz – Wojska Polskiego 37, 1-45 i 39, 1-20

27 stycznia (poniedziałek) 15.30

  1. ksiądz – Kiełbasiewicza 8, 1-35
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 56, 1-47
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 57 i 59 oraz 48c, 1-32
  4. ksiądz – Szarych Szeregów 2, 1-70
  5. ksiądz – Szarych Szeregów 2, 71-141

28 stycznia (wtorek) 15.30

  1. ksiądz – Wojska Polskiego 48a, 1-32 i 48b, 1-34
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 26, 1-76
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 28, 1-76
  4. ksiądz – Wojska Polskiego 45, 1-70
  5. ksiądz – Wojska Polskiego 32, 1-76

29 stycznia (środa) 15.30

  1. ksiądz – Wojska Polskiego 50, 1-48
  2. ksiądz – Wojska Polskiego 50a, 1-48
  3. ksiądz – Wojska Polskiego 51, 1-40
  4. ksiądz – Arctowskiego 3 i 5
  5. ksiądz – Arctowskiego 7 i 9

30 stycznia (czwartek) 15.30

  1. ksiądz- Wojska Polskiego 54abc 1-53
  2. ksiądz- Błażka 2, 1-110 – od początku
  3. ksiądz- Błażka 2, 1-110 – od końca
  4. ksiądz- Błażka 4, 1-40
  5. ksiądz- Wojska Polskiego 46a, 46b, 46c oraz Jaworskiej 4, 1-20

31 stycznia (piątek) 15.30

  1. ksiądz- Jaworskiej 3, 1-60 – od początku
  2. ksiądz- Jaworskiej 3, 1-60 – od końca
  3. ksiądz- E. Plater 4, 1-40
  4. ksiądz- E. Plater 3, 1-60
  5. ksiądz- Błażka 4, 41-110

2 luty (niedziela) 14.00

  1. Solankowe Zacisze oraz
  2. kolęda dodatkowa