Ogłoszenia duszpasterskie – 13.02.2022 r.

VI Niedziela Zwykła

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00, poświęcone zostaną książeczki i świece dzieci pierwszokomunijnych.

2. W każdy piątek o godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkania KSM, które odbywają się salce parafialnej.

3. Pielgrzymów grupy Promienistej na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w sobotę 19 lutego o godz. 19.00.

4. Zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania z ks. Damianem w sobotę o godz. 10.30 w salce parafialnej – grupa chłopców z klasy ósmej. 

5. Wspólnota Ruchu „Maitri”, dziękuje wszystkim ofiarodawcom, za ubiegłotygodniową zbiórkę, która wyniosła: 5787,33 zł. Bóg zapłać. Wspólnota pragnie poinformować, iż swoją modlitwą ogarnia wszystkich darczyńców.

6. Katolicka Szkoła Podstawowa, działająca przy naszej parafii, prowadzi nabór uczniów do klasy I jak również do oddziałów przedszkolnych. Uczniowie naszej szkoły każdego roku plasują się w czołówce szkół w województwie kujawsko – pomorskim w zdawalności egzaminów końcowych, a w minionym roku, szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły.

7. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.

8. Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 70+ oraz niepełnosprawne z miasta Inowrocławia do udziału w projekcie grantowym pt. „Nieograniczeni” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W programie m.in: zajęcia kulinarne, rękodzielnicze, animacyjne i komputerowe. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w biurze parafialnym w godzinach jego pracy. Udział w projekcie jest bezpłatny.

9. Pod chórem można nabyć nowy numer „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7zł.

10. Bożemu Miłosierdziu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Kazimierę Rybarczyk, śp. Bożenę Olejniczak oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek…

11. Wszystkim rodzinom naszej parafii, gościom i sympatykom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Szczęść Boże!