Ogłoszenia duszpasterskie – 24.11.2019 r.

 1. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczyna ostatni tydzień roku liturgicznego.
 2. Odpowiadając na prośby Parafian pragniemy zorganizować pielgrzymkę szlakiem naszej Patronki, Św. Królowej Jadwigi. Odbędzie się ona (jeśli będzie dostateczna ilość chętnych osób) w dniach od 27 kwietnia do 2 maja 2020 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy i dodatkowe informacje u ks. Bartka. Na chętnych czekamy do końca listopada.
 3. W zakrystii można nabyć wejściówki do inowrocławskiego kina na film ,,Nieplanowane”, który opowiada prawdziwą historię nawróconej aborcjonistki. Promocyjna cena wejściówki to 17 zł. Są one ważne do 6 grudnia.
 4. Przypominamy, że do dzisiaj można składać wymienianki roczne za zmarłych.
 5. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na kolejną katechezę, która odbędzie się w kościele, w piątek, 29 listopada po Mszy świętej o godz. 18.00.
 6. W sobotę o 11.30 zbiórka najmłodszych ministrantów (do klasy IV włącznie), a o 19.00 zbiórka kandydatów i lektorów młodszych (VII i VIII klasa).
 7. Od I Niedzieli Adwentu, rozpocznie się akcja „Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom”. Niech w żadnym domu nie zabraknie wigilijnej świecy. Świece wigilijne (duża 13 zł a mała 7 zł) oraz opłatki na stół wigilijny będzie można nabyć w przyszłą niedzielę w wejściu do wieży kościoła.
 8. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży organizuje wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taize, które odbędzie się we Wrocławiu w dniach 28.12.2019 – 1.01.2020. Zapisy do 2 grudnia. Szczegółowe informacje na naszej stronie parafialnej.
 9. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 10. Bardzo serdecznie dziękujemy Parafianinowi, który ofiarował nową kapę, lichtarze do świec oraz inne drobne elementy wyposażenia liturgicznego. Za hojność serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w tym tygodniu: śp. Jerzego Kubiaka; śp. Helenę Michalczyk i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek