Ogłoszenia duszpasterskie – 17.11.2019 r.

  1. Dziś w naszej wspólnocie gościmy o. Radosława z Radia Niepokalanów. Ojciec przybliży nam postać św. Maksymiliana i duchowość kolbiańską. Po każdej Mszy świętej przy głównym wejściu będzie można otrzymać Cudowny Medalik oraz wesprzeć ofiarą Radio Niepokalanów.
  2. Odpowiadając na prośby Parafian pragniemy zorganizować pielgrzymkę szlakiem naszej Patronki, Św. Królowej Jadwigi. Odbędzie się ona (jeśli będzie dostateczna ilość chętnych osób) w dniach od 27 kwietnia do 2 maja 2020 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy i dodatkowe informacje u ks. Bartka. Na chętnych czekamy do końca listopada.
  3. Przypominamy, że wymienianki roczne za zmarłych można składać w zakrystii lub biurze parafialnym do 24 listopada.
  4. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w sobotę, 23 listopada w kościele. Na 9.00 zapraszamy dzieci z grupy III, a na 10.00 dzieci z grupy IV.
  5. W sobotę ministranci wraz udają się na wycieczkę do Poznania. Jeśli ktoś chciałby jeszcze dołączyć, to prosimy rodziców o kontakt z ks. Andrzejem dziś po każdej Mszy św.
  6. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
  7. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w tym tygodniu: śp. Janinę Szczęsną; śp. Andrzeja Wojciechowskiego, śp. Bronisławę Wronowską; śp. Jacka Lewandowskiego; śp. Łucję Wódczak; śp. Sabinę Radlińską; śp. Krystynę Jaśkowiak i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek