Ogłoszenia duszpasterskie – 3.11.2019 r

 1. Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. W związku z tym należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św. odmówić modlitwy w intencjach Ojca Świętego, nawiedzić cmentarz oraz pomodlić się za zmarłych.
 2. Różaniec za zmarłych z wymieniankami jest sprawowany do 8 listopada o godz. 17.30. Wymienianki prosimy składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Nowe wymienianki roczne sprawowane będą od pierwszej niedzieli Adwentu, w każdą niedzielę o 9.00.
 3. W środę, po Mszy św. o godz. 8.00, zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.
 4. W czwartek po Mszy świętej o godzinie 17.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.
 5. Spotkanie przedstawicieli rodziców dzieci pierwszokomunijnych (po jednym z każdej klasy) odbędzie się na plebanii w piątek, 8 listopada, o godzinie 19.00.
 6. Spotkanie starszych lektorów i ceremoniarzy w piątek o godzinie 19.00, spotkanie ministrantów z klasy V i VI w sobotę, 9 listopada, o godzinie 11.30, a spotkanie ministrantów i lektorów z klas VII i VIII również w sobotę, 9 listopada, o godzinie 19.00.
 7. W sobotę, 9 listopada, o godzinie 19.00 spotkanie rodziców ministrantów, którzy chcą wyjechać 16 listopada na wycieczkę do Poznania.
 8. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w sobotę, 9 listopada w kościele. Na 9.00 zapraszamy dzieci z grupy I (SP nr 5), a na 10.00 dzieci z grupy II (SPI).
 9. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 10. Bracia Kapucyni z Mogilna i mieszkańcy Dąbrówki zapraszają na uroczystości ku czci bł. Karoliny Kózkówny pod hasłem: „Czyste serce”. Wyjazd 16 listopada o godz. 8.50 z przystanku przy naszym kościele. Koszt: 25 zł. Powrót ok. 16.00. Zgłoszenia wyłącznie przez formularz elektroniczny do 12 listopada (link: https://link.do/NGbi9 ). Szczegóły na facebooku Regionalnego Duszpasterstwa Młodych.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w tym tygodniu: śp. Bogdana Krotoszyńskiego; śp. Mirosława Latawca; śp. Barbarę Graffon i wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek