Ogłoszenia duszpasterskie – 26.05.2019 r

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas II szkoły podstawowej, którzy pragną, by ich dziecko w przyszłym roku przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się w dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 11.00.
 2. Zapraszamy na  nabożeństwa majowe, które są sprawowane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
 3. W poniedziałek, 27 maja, o godz. 19.00, na plebanii odbędzie się spotkanie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii. Obecność obowiązkowa.
 4. W czwartek, 30 maja, po nabożeństwie majowym, zapraszamy na plac przed katolicką szkołą na majówkę przy muzyce. W szczególności zapraszamy dzieci!
 5. W piątek o 19.00 zbiórka lektorów i ministrantów z klasy VII i VIII, a w sobotę o 11.30 – ministrantów z klasy V i VI.
 6. Chorych i starszych odwiedzimy z komunią św. w sobotę, 1 czerwca, od godz. 8.00. Ksiądz Paweł swoich chorych odwiedzi w sobotę 8 czerwca.
 7. 15 czerwca w naszym mieście odbędzie się  XIII Parafiada Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Organizatorzy przewidują następujące konkurencje sportowe:
  1. drużynowe: piłka nożna, streetball, piłka siatkowa, wielobój parafialny
  1. indywidualne: tenis stołowy, pływanie, biegi na stadionie, biegi przełajowe, nordic walking i ścianka wspinaczkowa
 8. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii u ks. Pawła Wilczewskiego do 26 maja!
 9. Przypominamy, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
 10. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 11. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy: śp. Danutę Mazur, śp. Lesława Szczechowskiego, śp. Jarosława Dąbrowskiego, śp. Ryszarda Radzikowskiego, śp. Czesława Czajkowskiego, śp. Aleksandrę Simińską, śp. Piotra Wiśniewskiego, śp. Martę Lelinską i wszystkich naszych zmarłych.  Wieczny odpoczynek