Ogłoszenia duszpasterskie – 28.04.2019 r.

 1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zostanie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy!
 2. Również dzisiaj o godz. 15.00 odprawiona zostanie suma odpustowa w kościele p.w. Chrystusa Miłosiernego.
 3. Od środy rozpocznie się miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
 4. Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich z naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych w I Czwartek Miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich o godz. 17.00, modlitwę różańcową po Mszy świętej i zebranie formacyjne. 
 5. W piątek, 3 maja, obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte sprawowane będą o godz. 8.00; 11.00 (w intencji Ojczyzny); 17.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Tego dnia młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza na wieczór z pieśniami maryjnymi i patriotycznymi. Początek o 19.30 przy figurze Matki Bożej w wirydarzu plebanii.
 6. Informujemy, że 1 i 3 maja biuro parafialne będzie nieczynne.
 7. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą świętą.
 8. Informujemy, że trwają zapisy do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
 9.  Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rodzin Powołanych i Wspierających powołania. Szczególnie zapraszamy rodziny powołanych: kapłanów, zakonników i zakonnic oraz członków SWPK AG i modlących się o powołania. Wyjazd sprzed kościoła Chrystusa Miłosiernego w sobotę 11 maja o godz. 4.oo powrót do godz. 21.oo. Zapisy przyjmuje ks. proboszcz Paweł Kowalski po każdej Mszy Św.  Przy zapisie prosimy wpłacić jak rok temu 60 zł. i podać PESEL .
 10. Dyrekcja Inowrocławskiej Szkoły Muzycznej wraz z pedagogami  zaprasza wszystkie osoby zainteresowane kształceniem muzycznym – dzieci i młodzież wraz z rodzicami  w czwartek 9 maja na godz. 17.00 na „Drzwi Otwarte”. Zapoznać się będzie można z gmachem szkoły,  piękną salą koncertową , charakterem i rodzajem zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.
 11. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 12. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 13. Miłosierdziu Bożemu polecajmy śp. Jana Garbacza, Józefę Kurek, Leona Dankowskiego, Mieczysława Rochowiaka i wszystkich naszych zmarłych.  Wieczny odpoczynek