Ogłoszenia duszpasterskie – 10.03.2019 r.

  1. W naszej parafii trwają katechezy neokatechumenalne. Szczegóły na plakatach!
  2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy  na nabożeństwa pasyjne. Gorzkie Żale sprawowane są w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00, a w piątki Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 oraz 17.00, dla dzieci o godz. 16.30. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez wspólnotę Ruchu Światło – Życie, która odbędzie się w kościele, w czwartek, 14 marca, o godzinie 20.00.
  4. Spotkanie lektorów i ceremoniarzy w piątek o 19.00, natomiast ministrantów z klasy V i VI szkoły podstawowej w sobotę o 11.30.
  5. W listopadzie 2019 r. parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadelupe. Informacje można uzyskać u Ks. Proboszcza lub na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy do końca marca!
  6. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
  7. Katolicka Szkoła Podstawowa, zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się w szkole, w sobotę, 16 marca o godz. 10.00. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą dydaktyczno – wychowawczą szkoły oraz przedszkola. Zapraszamy!
  8. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Halinę Czarnecką; śp. Łucję Lewandowską; śp. Zofię Szczepańską; śp. Stanisława Pietrzaka  i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…