Ogłoszenia duszpasterskie – 24.02.2019 r.

 1. W naszej parafii trwają katechezy neokatechumenalne. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych katechezach młodzież a także dorosłych w poniedziałki i czwartki. Początek katechezy o godz. 18.30 Szczegóły na plakatach!
 2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00.
 3. Chorych i starszych odwiedzimy z komunią św. w sobotę, 2 marca od godziny 8.00. Ksiądz Andrzej swoich chorych odwiedzi w sobotę 9 marca!
 4. W sobotę, o godz. 7.30 zostanie odprawione nabożeństwo z okazji I soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
 5. Spotkanie ministrantów z klasy V i VI szkoły podstawowej w sobotę o 11.30.
 6. W listopadzie 2019 r. parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadelupe. Informacje można uzyskać u Ks. Proboszcza lub na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy do 10 marca!
 7. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
 8. Katolicka Szkoła Podstawowa, już dziś zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 16 marca o godz. 10.00. Będzie możliwość zapoznania się z ofertą dydaktyczno –wychowawczą szkoły oraz przedszkola. Zapraszamy!
 9. Parafia p.w. św. Józefa organizuje pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 10. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 11. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
 12. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Ryszarda Majchrowskiego; śp. Longinę Kalinowską; śp. Wandę Dworczak; śp. Jadwigę Cywińską; śp. Jadwigę Rybowicz  i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…