Ogłoszenia duszpasterskie – 17.02.2019 r.

  1. W naszej parafii rozpoczęły się katechezy neokatechumenalne. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych katechezach młodzież a także dorosłych w poniedziałki i czwartki. Początek katechezy o godz. 19.00 Szczegóły na plakatach!
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w kościele w piątek, 22 lutego, po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Spotkanie kandydatów na lektorów z klas VII i VIII w piątek o 19.00, natomiast ministrantów młodszych (do klasy IV szkoły podstawowej włącznie) w sobotę o 11.30.
  4. W listopadzie 2019 r. parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadelupe. Informacje można uzyskać u Ks. Proboszcza lub na plakacie w gablocie ogłoszeń. Zapisy do 10 marca!
  5. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
  6. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9123 zł. Bóg zapłać!
  7. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania nowego numeru „Przewodnika katolickiego”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Annę Stepczyńską, śp. Zofię Staniak, śp. Stefanię Mazurek, śp. Bogumiłę Biedermann  i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…