Ogłoszenia duszpasterskie – 3.02.2019 r.

 1. Dobiegła końca wizyta duszpasterska zwana kolędą. Wszystkim rodzinom, które przyjęły kolędę dziękujemy za wspólną modlitwę jak również za ofiary złożone na kościół. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę zostanie przedstawione sprawozdanie pokolędowe.
 2. W tym tygodniu biuro parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-10.00. W soboty biuro parafialne jest nieczynne.
 3. Również w najbliższym tygodniu Msze św. sprawowane są w dni powszednie o godz. 8.00 i 15.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia, a w soboty o godz. 8.00, 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia i o 18.00.
 4. Kolejna katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w kościele
  w sobotę, 9 lutego, o godzinie 10.00.
 5. KLUB  INTELIGENCJI  KATOLICKIEJ w INOWROCŁAWIU zaprasza na wykład ks. dra Piotra Waszaka wykładowcy Starego Testamentu w PWSD w Gnieźnie, pt: „Czy rzeczywiście wszystko marnością ?! W spotkaniu z Księgą Koheleta”. Spotkanie odbędzie się wyjątkowo      w środę 6 lutego  o godzinie 17.30.
 6.  Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich z naszej parafii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych w I Czwartek Miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich o godz. 15.00, modlitwę różańcową po Mszy świętej i zebranie formacyjne.                                                                         
 7. Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza na „Kurs Filip”, który prowadzi do spotkania ze zmartwychwstałym Panem, od którego otrzymaliśmy nowe życie. Kurs odbędzie się 16 – 17 lutego. Szczegóły na plakacie.
 8. W listopadzie 2019 r. parafia pragnie zorganizować pielgrzymkę do Matki Bożej w Guadelupe. Informację można uzyskać u Ks. Proboszcza lub na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 9. Informujemy, że od lutego nie będzie już Mszy świętych w Batkowie. Zamówione intencje zostaną odprawione w kościele parafialnym o 9.30.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Zofię Gąsiorowską, śp. Kazimierza Czaplickiego i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…