Ogłoszenia duszpasterskie – 20.01.2019 r.

  1. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Z kościoła można zabrać wodę święconą. Jeśli na kolędzie nie mamy takiej wody, to prosimy o poinformowanie o tym księdza na początku wizyty. Plan kolędy znajduje się w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej. W związku z chorobą Księdza Proboszcza zmianie może ulec kolejność odwiedzanych mieszkań – kolęduje tylko 4 kapłanów. O wprowadzonych zmianach będziemy na bieżąco informować zainteresowanych mieszkańców. Informacje dotyczące kolędy pojawiają się też na parafialnym profilu na Facebooku. Prosimy o wyrozumiałość.
  2. W czasie kolędy, biuro parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-10.00. W soboty biuro parafialne jest nieczynne.
  3. W okresie kolędowym Msze św. sprawowane są w dni powszednie o godz. 8.00 i 15.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia, a w soboty o godz. 8.00, 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia i o 18.00.
  4. W styczniu nie będzie spotkania dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, po wieczornej Mszy świętej, w świetlicy Katolickiej Szkoły Podstawowej odbędzie się spotkanie opłatkowe Promienistej Pieszej Pielgrzymki
    św. Jadwigi, do udziału serdecznie zapraszamy.
  6. Informujemy, że od lutego nie będzie już Mszy świętych w Batkowie.
  7. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Danutę Grzelak, Annę Chmielewską, Czesława Dreliszaka, Antoniego Maćkowiaka i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek…