Ogłoszenia duszpasterskie – 25.11.2018 r.

  1. Dzisiejsza uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata rozpoczyna ostatni tydzień roku liturgicznego.
  1. Przypominamy, że do dzisiaj można składać wymienianki roczne za zmarłych. Od przyszłej niedzieli czytane będą nowe wymienianki.
  1. Na prośbę Księdza Proboszcza z Pierania i rodziców Mikołaja, przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na leczenie chłopca. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas III zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele, w piątek, 30 listopada, po Mszy świętej o godzinie 18.00.
  1. Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel z Inowrocławia zaprasza do udziału w „Wieczorze Uwielbienia Jezusa”, który odbędzie się w sobotę, 1 grudnia 2018. Modlitwa uwielbienia rozpocznie się od Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  1. Od I Niedzieli Adwentu, rozpocznie się akcja „Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom”. Niech w żadnym domu nie zabraknie wigilijnej świecy. Świece wigilijne (duża 13 zł a mała 7 zł) oraz opłatki na stół wigilijny będzie można nabyć w przyszłą niedzielę w wejściu do wieży kościoła.
  1. W dniach 27 i 28 listopada (wtorek i środa)  przed budynkiem Katolickiej Szkoły Podstawowej odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Jeśli komuś zalegają elektrośmieci, a chciałby się ich pozbyć prosimy o ich przyniesienie, a nie wywożenie do lasu czy wyrzucanie do rowów.
  1. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Dziś numer z modlitewnikiem na grudzień. Cena tego numeru wynosi 6 zł.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Martę Borowiak, Mariolę Bassa, Jadwigę Kołodziejską, Leszka Pawłowskiego, Walentynę Ligocką i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…