Ogłoszenia duszpasterskie – 18.11.2018 r.

  1. Przypominamy, że wymienianki roczne za zmarłych można składać w zakrystii lub biurze parafialnym do 25 listopada.
  1. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
  1. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła 8404 zł. Bóg zapłać!
  1. Inowrocławskie Towarzystwo Muzyczne „Pro Arte” oraz Państwowa Szkoła Muzyczna w Inowrocławiu,  zapraszają na XVIII Koncert Kompozytorski „MUSICA VARIA EST”, który odbędzie się we wtorek, 20 listopada 2018 r. o godz.17.00 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej przy ul. Kilińskiego 16. W programie kompozycje fortepianowe i kameralne między innymi naszego organisty pana Marcina Kopczyńskiego. Koncert poprowadzi pani Karina Milińska-Kopczyńska. Wstęp wolny.
  1. W przyszłą niedzielę na prośbę Księdza Proboszcza z Pierania i rodziców Mikołaja, zbierane będą przed kościołem do puszek ofiary na leczenie chłopca. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  1. Wspólnota Koinonia Jan Chrzciciel z Inowrocławia zaprasza do udziału w „Wieczorze Uwielbienia Jezusa”, który odbędzie się za dwa tygodnie, w sobotę, 1 grudnia 2018. Modlitwa uwielbienia rozpocznie się od Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. Zbiórka ministrantów z klasy VII i VIII w piątek o 19.15, a ministrantów młodszych do klasy IV włącznie w sobotę o 11.30.
  3. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
  4. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Czesławę Bydałek i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…