Ogłoszenia duszpasterskie – 4.11.2018 r.

 1. Przypominamy, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Różaniec za zmarłych z wymieniankami sprawowany będzie do 8 listopada o godz. 17.30. Wymienianki roczne można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 1. Klub Inteligencji Katolickiej w Inowrocławiu zaprasza na wykład pana Edmunda Mikołajczaka, Honorowego Obywatela Miasta pt: „Inowrocław w przededniu odzyskania niepodległości”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 6 listopada, o godzinie 17.30.
 1. W środę, po Mszy św. o godz. 8.00, zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.
 1. W czwartek po Mszy świętej o godzinie 17.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.
 1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez członków Ruchu Światło – Życie, która odbędzie się w kościele, w czwartek, 8 listopada, o godzinie 20.00.
 1. Zbiórka ministrantów z klasy VII i VIII w piątek o 19.15 w salce LSO.
 1. W przyszłą niedzielę, 11 listopada, przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza św. koncelebrowana w kościele Zwiastowania NMP pod przewodnictwem ks. bp. Bogdana Wojtusia odbędzie się o godzinie 10.30. Po liturgii uczestnicy przejdą pod pomnik Powstańców Wielkopolskich, gdzie odbędą się dalsze obchody uroczystości.
 1. Również w naszej świątyni pragniemy podziękować Bogu za 100 lat niepodległości naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.30 w intencji Ojczyzny oraz po Mszy o godzinie 18.00 na wieczór patriotyczny przygotowanych prze młodych. Młodzież z KSM będzie tego dnia wręczała patriotyczne wstążki, a zbierane datki zasilą ich fundusz. Na Mszy o 11.00 dzieci otrzymają rogale marcińskie.  Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do skarbonek na ten cel.
 1. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 1. Bracia Kapucyni z Mogilna i mieszkańcy Dąbrówki zapraszają na uroczystości ku czci bł. Karoliny Kózkówny. W związku z tym organizujemy wyjazd do Mogilna 10 listopada o godz. 8.50 z przystanku przy naszym kościele. Koszt: 20 zł. Zgłoszenia wyłącznie przez formularz elektroniczny do 8 listopada. Szczegóły na facebooku Regionalnego Duszpasterstwa Młodych.
 1. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Marię Dziadurską, śp. Zofię Gruszczyńską i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…