Ogłoszenia duszpasterskie –21.10.2018 r.

 1. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie sprawowane są o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
 1. W piątek o 17.30 różaniec poprowadzi młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 1. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w kościele w piątek, 26 października, po Mszy świętej o godzinie 18.00.
 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wyniosły 4366 zł.
 1. Zbiórka ministrantów z klasy VII i VIII w piątek o 19.00, a ministrantów z klasy V i VI szkoły podstawowej włącznie w sobotę o 11.30.
 1. Koinonia Jan Chrzciciel i nasza parafia zapraszają dzieci na Bal Wszystkich Świętych, odbędzie się on 31 października o godz.00. Bal potrwa do godziny 19.00. Wstęp wolny z wejściówką! Koniecznie w przebraniu świętego lub anioła. Więcej informacji udziela ks. Paweł.
 1. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
 1. Dziękujemy za indywidualne ofiary złożone na poczet zakupu obrazów św. Jana Pawła i św. siostry Faustyny. Bóg zapłać!
 1. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Formularze do modlitwy zwanej wymieniankami wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie czy mają to być wymienianki roczne czy jednorazowe.
 1. Diecezjalne duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd na nocne czuwanie przed cudownym obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze z piątku 26 na sobotę 27 października. Modlitwa odbędzie się w intencji trwającego w Rzymie Synodu. Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w wyjeździe. Autokar wyruszy z Inowrocławia o godzinie 14.00 w piątek. W drodze powrotnej modlitwa i zwiedzanie Sanktuarium Narodzin i Chrztu św. s. Faustyny w Świnicach Warckich. Koszt 20 zł. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej i facebooku diecezjalnego duszpasterstwa młodzieży.
 1. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Zbigniewa Kuchlera; śp. Marcina Kaczmarka; śp. Dariusza Ciemnego i wszystkich naszych bliskich zmarłych: Wieczny odpoczynek…