Ogłoszenia duszpasterskie –23.09.2018 r.

  1. Trwa nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza. Potrzebujemy ministrantów młodszych (dziecko może być jeszcze przed I Komunia Świętą) oraz starszych. Nawet jeśli ktoś nie służył wcześniej, to zawsze może zostać lektorem. Zgłoszenia przyjmuje ks. Andrzej. Na chętnych czekamy do 14 października!
  1. Młodzież zapraszamy na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w każdą niedzielę o godzinie 19.00 w naszej salce.
  1. Spotkanie przedstawicieli rodziców dzieci komunijnych (po jednym z każdej klasy) odbędzie się na plebanii w piątek, 28 września, o godzinie 19.00.
  1. Zbiórka ministrantów z klasy VII i VIII w piątek o 19.00, a ministrantów z klasy V i VI w sobotę o 11.30.
  1. Zapraszamy na rekolekcje „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”, które odbędą się 6 października 2018 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty i niespodzianki dla uczestników. Bilety do nabycia przez stronę eBilet.pl Więcej informacji na stronie stadionmlodych.eu oraz na plakacie w gablocie.
  1. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży oraz Stowarzyszenie Młodzieży WIOSŁO serdecznie zapraszają na Spotkanie Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki. W tym roku świętujemy w sobotę, 29 września, we Wrześni, od godziny 12.00 do 21.00. W programie m.in. spotkania z gośćmi, konferencja, świadectwo, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz czas na spowiedź, a także koncert zespołu „niemaGOtu”. Koszt udziału to 5 zł. Zapisy przez formularz podany na facebooku: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmGyN_tQbII7w0wFHvGONXmFrjhIgLiaut5XB6W2PW49meRw/viewform
  1. Serdecznie zapraszamy, w ramach ostatniego naboru, osoby po 60 roku życia z Inowrocławia do udziału w projekcie pt. „Bezpieczny Senior” realizowanego przez naszą Parafię w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. W programie m.in: zajęcia z samoobrony, szkolenia w ramach bloku prawnego i bezpieczeństwa na drodze, indywidualne konsultacje z prawnikami. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać na stronie internetowej  oraz w biurze parafialnym w godzinach pracy biura. Udział w projekcie jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymują: poczęstunek, odzież sportową, materiały szkoleniowe oraz ubezpieczenie.
  1. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Wojciecha Majewskiego, śp. Stefana Nawrockiego, śp. Reginę Oczki i wszystkich naszych bliskich zmarłych Wieczny odpoczynek…