Ogłoszenia duszpasterskie–26.08.2018 r.

  1. W naszej wspólnocie parafialnej w sierpniu odbywają praktyki duszpasterskie klerycy z seminarium Redemptoris Mater w Winnicy na Ukrainie. W tym seminarium przygotowuje się również syn naszej parafii – Fryderyk. Seminarium to utrzymuje się wyłącznie z datków wspólnot neokatechumenalnych i ludzi dobrego serca. Robson, Fryderyk i Jarosław, przy wyjściu z kościoła zbierają dziś ofiary na rzecz swojego seminarium. W miarę naszych możliwości wesprzyjmy ich naszymi ofiarami.
  1. W sobotę 1 września od godz. 8.00 odwiedzimy chorych i starszych z komunią świętą.
  1. W sobotę, 1 września o godz. 15.00, w Batkowie sprawowana będzie Msza święta dziękczynna za tegoroczne zbiory.
  1. Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać lub rezerwować intencje na rok 2019. Przypominamy, że dokonując rezerwacji należy ją potwierdzić na dwa tygodnie przed terminem. W przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana.
  1. Katolicka Szkoła Podstawowa informuje, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc w oddziale „0” i klasie I. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły. Szczegółowych informacji udziela Ksiądz Proboszcz.
  1. Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, którym sprawy małżeństwa, rodziny i życia nie są oboje.  Wyjazd sprzed kościoła Chrystusa Miłosiernego w niedzielę 23 września o godz. 4.oo powrót do godz. 21.oo. Zapisy przyjmuje ks. Paweł Kowalski w Kościele Chrystusa Miłosiernego po każdej Mszy Św. Przy zapisie prosimy wpłacić jak rok temu 50 zł.
  1. Serdecznie zapraszamy osoby po 60 roku życia z Inowrocławia do udziału w projekcie pt. „Bezpieczny Senior”. Projekt realizowany jest  ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. W programie m.in: zajęcia z samoobrony, szkolenia w ramach bloku prawnego, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa na drodze, indywidualne konsultacje z prawnikami. Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać na stronie internetowej  oraz w biurze parafialnym w godzinach pracy biura. Udział w projekcie jest bezpłatny.
  1. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Dziś numer z dodatkiem modlitewnika. Cena tego numeru wynosi 6 zł.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych bliskich zmarłych:  Wieczny odpoczynek…