Ogłoszenia duszpasterskie–22.07.2018 r.

  1. Trwają wakacje – pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Jednocześnie prosimy o właściwy ubiór i godne zachowywanie się w świątyni.
  1. Przypominamy, że w czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w 16.30 – 17.30. W czasie wakacji okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed Mszami świętymi.
  1. Osoby zainteresowane pielgrzymką lub zapisane na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy zapraszamy dziś na spotkanie organizacyjne po Mszy świętej o godz. 18.00 w kościele.
  1. Tradycyjnie zachęcamy do składania intencji pielgrzymkowych. Odpowiednie formularze znajdują się przy wyjściu głównym z kościoła. Pielgrzymów można również wesprzeć różnymi produktami np. wodą, puszkami, warzywami itp. Za każde dobro składamy Bóg zapłać.
  1. We czwartek, 26 lipca, po Mszy św. o godz. 18.00, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów Grupy Rowerowej.
  1. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 wyruszy z naszej parafii na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z pielgrzymami.
  1. Zachęcamy do nabycia i lektury „Przewodnika Katolickiego”.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Edmunda Kawczyńskiego oraz wszystkich naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek…