Ogłoszenia duszpasterskie – 8.07.2018 r.

  1. W trwającym czasie urlopów i wakacji nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Prosimy, aby w czasie wakacji w sposób szczególny zwrócić uwagę na godny ubiór w świątyni.
  1. W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątkiw godz. 16.30 – 17.30.
  1. W piątek 13 lipca po Mszy św. o godz. 18.00 odprawione zostanie Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. W dniach 28 lipca – 6 sierpnia wyruszy z naszej parafii na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Promienista. Zapisywać można się na nią w zakrystii, a także przez formularz elektroniczny podany na naszej stronie parafialnej i facebooku. Spotkanie organizacyjne z nowym ks. przewodnikiem odbędzie się dzisiaj w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 18.00. Tradycyjnie zachęcamy do składania intencji pielgrzymkowych – formularze znajdują się przy głównym wyjściu z kościoła i w zakrystii. Pielgrzymów możemy również wesprzeć np. przynosząc napoje, konserwy, dżemy i inne produkty spożywcze. Dary dla pielgrzymów będziemy przyjmować w zakrystii. Bóg zapłać! Trwają również zapisy na powitanie pielgrzymów w dniach 5-6 sierpnia z noclegiem. Koszt 110 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  1. Od 2 – 6 sierpnia wyruszy również na Jasną Górę pielgrzymka rowerowa. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego”.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian a w szczególności: śp. Eugeniusza Chmielewskiego, śp. Waldemara Ziółkowskiego, śp. Stanisława Pietrzaka, śp. Barbarę Bojanowską. Wieczny odpoczynek…