Ogłoszenia duszpasterskie – 17.06.2018 r.

 1. Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy w wtorek o godzinie 18.30 i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w niedzielę o 19.00.
 1. Rodziców ministrantów zapraszamy na krótkie spotkanie w środę po wieczornej Mszy świętej. Natomiast w czwartek po wieczornej Mszy świętej będzie miał miejsce grill dla całej wspólnoty LSO.
 1. W czwartek przypada 15 r. konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy Parafian na Mszę dziękczynną o godzinie 18.00.
 1. Dzieci zapraszamy na spotkanie Kółka Różańcowego piątek o godz. 15.00.
 1. W piątek dzieci i młodzież przeżywać będą zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 Msza święta dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4, a o godz. 9.00 dla uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej. Pozostałych uczniów zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00.
 1. Decyzją księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, z dniem 30 czerwca kończy posługę w naszej parafii ks. Tomasz Rogaliński, który zostaje przeniesiony do posługi w parafii p.w. Św. Wita w Rogoźnie. Już dziś pragniemy podziękować księdzu Tomaszowi za pracę w naszej parafii i zaprosić na mszę pożegnalną, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 24 czerwca, o godz. 11.00.
 1. Do końca czerwca przyjmujemy zgłoszenia od rodziców uczniów z klas II szkoły podstawowej, którzy pragną by ich dziecko w przyszłym roku przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.
 1. Z naszej parafii na Jasną Górę wyruszy po raz XXXII Piesza Pielgrzymka Promienista. Zapisywać można się na nią w zakrystii a także przez formularz elektroniczny podany na naszej stronie parafialnej i facebooku. Tradycyjnie zachęcamy do składania intencji pielgrzymkowych – formularze znajdują się przy głównym wyjściu z kościoła i w zakrystii.
 1. Od 2 – 6 sierpnia wyruszy również na Jasną Górę pielgrzymka rowerowa. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 1. W związku z rozpoczętą rekrutacją do projektu „Dzienny Dom Pobytu” w ramach drugiego naboru serdecznie zapraszamy osoby niesamodzielne, które na skutek stanu zdrowia, wieku nie mogą samodzielnie wykonywać podstawowych czynności dnia codziennego oraz ich opiekunów, do składania formularzy zgłoszeniowych. Informacje na temat projektu dostępne są na plakatach wywieszonych w gablotach oraz w biurze parafialnym. Zgłoszenia do projektu dokonać można wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny do naszej stronie internetowej oraz w biurze parafialnym. Udział w projekcie jest bezpłatny.
 1. Bóg zapłać za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła 8732 zł i 38 gr.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek.