Ogłoszenia duszpasterskie –10.06.2018 r.

  1. Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy w wtorek o godzinie 18.30 oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w niedzielę o 19.00.
  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez członków Ruchu Światło – Życie, która odbędzie się w naszym kościele w czwartek, 14 czerwca o godzinie 20.00
  1. Dzieci zapraszamy do kościoła na spotkanie Kółka Różańcowego w sobotę o godz. 9.30.
  1. W sobotę 16 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się premiera sztuki teatralnej przygotowanej przez członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pt. „Tajemnica miłości”, która wzorowana jest na treści objawień Cataliny Rivas. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  1. W następną niedzielę (17 czerwca) po Mszy świętej o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie rodziców i młodzieży z klas VI SP pragnących przygotowywać się do s. bierzmowania w naszej parafii. Natomiast po Mszy o świętej o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców z klas VII szkoły podstawowej i II gimnazjum.
  1. Do końca czerwca przyjmujemy zgłoszenia od rodziców uczniów z klas II szkoły podstawowej, którzy pragną by ich dziecko w przyszłym roku przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii.
  1. W dniach 28 lipca – 6 sierpnia wyruszy z naszej parafii na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka Promienista. Zapisywać można się na nią w zakrystii a także przez formularz elektroniczny podany na naszej stronie parafialnej i facebooku. Tradycyjnie zachęcamy do składania intencji pielgrzymkowych – formularze znajdują się przy głównym wyjściu z kościoła i w zakrystii. Trwają również zapisy na powitanie pielgrzymów w dniach 5-6 sierpnia z noclegiem. Koszt 110 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  1. W związku z rozpoczętą rekrutacją do projektu „Dzienny Dom Pobytu” w ramach drugiego naboru serdecznie zapraszamy osoby niesamodzielne, które na skutek stanu zdrowia, wieku nie mogą samodzielnie wykonywać podstawowych czynności dnia codziennego oraz ich opiekunów, do składania formularzy zgłoszeniowych.
  2. Informacje na temat projektu dostępne są na plakatach wywieszonych w gablotach oraz w biurze parafialnym. Zgłoszenia do projektu dokonać można wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny do naszej stronie internetowej oraz w biurze parafialnym. Udział w projekcie jest bezpłatny.
  3. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Michała Leśnego, śp. Marię Skulską z ul. Szarych Szeregów, śp. Henryka Kołodziejskiego z Popowic, śp. Ludwinę Michalską z ul. Wachowiaka i wszystkich naszych zmarłych . Wieczny odpoczynek.