Komunikat

Przypominamy, że:

1. W związku z tym, iż odpust ku czci Św. Królowej Jadwigi, patronki naszej parafii i naszego miasta wypada w Uroczystość Serca Pana Jezusa, Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00. Mszy przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi ks. Dariusz Żochowski, proboszcz Bazyliki Imienia NMP. W tym dniu procesja eucharystyczna odbędzie się do czterech ołtarzy wokół kościoła. Prosimy wspólnoty modlitewne z naszej parafii o ich przygotowanie. Po procesji eucharystycznej Ksiądz Proboszcz, dziękując za 25 lat kapłaństwa, zaprasza wszystkich na biesiadę przy muzyce i grillu!

2. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Pamiętajmy o modlitwie za swoich duszpasterzy. Tego dnia bp Bogdan Wojtuś na Mszy św. o godz. 17.00 udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich parafian i gości do wspólnej modlitwy. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

3. W piątek biuro parafialne będzie nieczynne.

  1.