Ogłoszenia duszpasterskie –22.04.2018 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się także Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Prośmy więc Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło pracowników w Winnicy Pańskiej.
  2. Dzieci zapraszamy na spotkanie Kółka Różańcowego w piątek o godz. 16.15 w kościele.
  1. Spotkania dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w tym tygodniu odbędą się we wtorek i czwartek, po wieczornej Mszy świętej. Szczegółowy plan został podany na spotkaniu z rodzicami.
  1. Młodzież z Inowrocławia zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Młodych do Grobu św. Wojciecha. Link do formularza zgłoszeniowego i informacje na facebooku.
  2. Otrzymaliśmy zaproszenie na Odpust ku czci św. Wojciecha, Patrona Polski i Archidiecezji Gnieźnieńskiej, który odbędzie się w dniach 28 i 29 kwietnia. Szczegółowy plan uroczystości wywieszony jest w gablocie. Zapraszamy także do udziału w autokarowej pielgrzymce do Gniezna na ten odpust. Wyjazd w niedzielę, 29 kwietnia, z parafii Chrystusa Miłosiernego o godz. 7.00. Koszt to 20 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. proboszcza Pawła Kowalskiego.
  3. Zachęcamy do czytania „Przewodnika Katolickiego” dziś dodatek „5 minut z Bogiem”.
  4. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablotach.
  1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian śp. Dominika Marcinkowskiego z ul. Wachowiaka i śp. Jerzego Jedlińskiego z ul. Al. Niepodległości i wszystkich naszych drogich zmarłych. Wieczny odpoczynek…