Ogłoszenia duszpasterskie – 1.04.2018

 1. Wszystkim gościom, sympatykom naszej świątyni i parafianom życzymy radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, by Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co jeszcze w nas martwe a światło Jego Słowa prowadziło nas przez życie w radości i pokoju. Radosnego spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym!
 1. Jutro drugi dzień świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Tego dnia, jak co roku, zbieramy ofiary na KUL i inne uczelnie katolickie. Msze św. jak w każdą niedzielę, w Batkowie o godz. 10.00
 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy czynnie włączyli się w celebrację Triduum Paschalnego. Dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni, za pomoc w przygotowaniu Grobu Pańskiego, jak również za ofiary na jego przygotowanie. Niech Zmartwychwstały Chrystus wszystkim błogosławi!
 1. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w kościele, w piątek, 6 kwietnia, po Mszy św. o godzinie 18.00.
 1. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w sobotę, 7 kwietnia. Dzieci z grupy I zapraszamy do kościoła na godzinę 9.00, a dzieci z grupy II na 10.00.
 1. Klub Inteligencji Katolickiej w Inowrocławiu, zaprasza we wtorek, 3 kwietnia, o godz. 17.30 na wykład ks. prof. Pawła Kiejkowskiego pt. „Eucharystia jako sakrament jedności”. Spotkanie będzie poprzedzone Mszą św. o godz. 17.00 w naszym kościele.
 1. Za Tydzień w niedzielę po Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum wraz z kandydatami.
 1. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Tego dnia zapraszamy o godz. 15.00 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odprawiona zostanie suma odpustowa w kościele p.w. Chrystusa Miłosiernego.
 1. Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza na Kurs dla kobiet „Kobieta Pewna Siebie”, który odbędzie się w sobotę i niedziele 14-15 kwietnia w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej. Szczegółowe  informacje na plakacie.
 1. Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Szkoły. Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie Szkoły.
 2. Młodzież z Inowrocławia zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Młodych do Grobu św. Wojciecha, zachęcamy do zapoznania się z tym wydarzeniem i zapisów.. Link do formularza zgłoszeniowego i szczegóły na facebooku i stronie internetowej.
 3. W piątek,13 kwietnia 2018 r., o godz. 12.00, w Instytucie Prymasa Józefa Glempa odbędzie się debata pt. Szlakiem myśli Marcina Lutra, czyli w co wierzą luteranie? Wezmą w niej udział przedstawiciele tradycji rzymskokatolickiej i luterańskiej. Szczegóły na plakacie”.
 4. Zachęcamy do nabywania i lektury: „Przewodnika Katolickiego” .
 5. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian:śp. Stanisławę Poturalską z ul. Wojska Polskiego i wszystkich naszych drogich zmarłych.Wieczny odpoczynek…