Ogłoszenia duszpasterskie–5.11.2017 r.

 1. Przypominamy, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych. Różaniec za zmarłych z wymieniankami sprawowany będzie do 8 listopada o godz. 17.30. Wymienianki roczne można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.
 1. Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy we wtorek o 18.30 do salki parafialnej, a na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w niedzielę o 19.00.
 1. W środę, po Mszy św. o godz. 8.00, zapraszamy członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne.
 1. W środę po różańcu za zmarłych zapraszamy na „Krąg Biblijny”.
 1. W czwartek po Mszy świętej o godzinie 17.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich.
 1. Również w czwartek odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu przygotowana przez małżeństwa z Domowego Kościoła. Chętnych do wspólnej modlitwy zapraszamy na 20.00 do kościoła.
 1. Zapraszamy dzieci na Kółko Różańcowe w piątek w kościele o godz. 16.30.
 1. W sobotę, 11 listopada, przypada 99. rocznica odzyskania niepodległości. Msze święte w tym dniu o godzinie 00, 11.00 (za Ojczyznę), 17.00 i 18.00. Młodzież z KSM będzie wręczała patriotyczne wstążki, a zbierane datki zasilą ich fundusz. Na Mszy o 11.00 dzieci otrzymają rogale marcińskie. Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do skarbonek na ten cel. W sobotę biuro parafialne będzie nieczynne.
 1. W najbliższą sobotę, 11 listopada br., o godz. 14:30 w auli Katolickiej Szkoły Podstawowej, odbędzie się przedpremierowy pokaz Cyfrowego Albumu o Powstaniu Wielkopolskim w Inowrocławiu i na Kujawach Zachodnich oraz pokaz uzbrojenia i umundurowania powstańczego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego Koło w Inowrocławiu, Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej ZHR oraz Katolicka Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu. Szczegóły na plakatach. Zapraszamy miłośników naszej lokalnej historii.
 1. Klub Inteligencji Katolickiej w Inowrocławiu oraz I Liceum Ogólnokształcące, zapraszają na wykład pracowników Wydziału Nauk Historycznych UMK w Toruniu, pt. „Zróbmy archiwum czyli i ty zostań archiwistą!” Spotkanie rozpocznie się w dniu 7 listopada (wtorek), w auli Liceum Jana Kasprowicza o godzinie 12.30.
 1. Bracia Kapucyni z Mogilna i mieszkańcy Dąbrówki zapraszają 18 listopada młodzież na uroczystości ku czci bł. Karoliny Kózkówny. Zgłoszenia wyłącznie przez formularz elektroniczny do 15 listopada (link: http://bit.ly/2z9iF3N ). Koszt: 20 zł. Szczegóły na facebooku Regionalnego Duszpasterstwa Młodych.
 1. W naszym mieście działa Punkt Przygotowań do wyjazdu na Europejskie Spotkania Młodych w Bazylei (Szwajcaria). Pielgrzymka potrwa od 27 grudnia do 1 stycznia. W spotkaniu mogą uczestniczyć osoby w wieku od 16 do 35 lat (koszt 350 zł + 60 euro). Zapisy przez formularz elektroniczny. Spotkanie informacyjne w piątek 17 listopada o godz. 18.30 w Sali konferencyjnej przy parafii Świętego Ducha.
 1. Za tydzień składka inwestycyjna!
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”