Ogłoszenia duszpasterskie–15.10.2017 r.

 1. Trwa październik. Nabożeństwa Różańcowe sprawowane są codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek na godz. 16.30.
 1. W związku z przypadającym dzisiaj (15.10) „Dniem dziecka utraconego”, w poniedziałek 16 października o godz. 10.00 na Cmentarzu Komunalnym w Inowrocławiu odbędzie się pogrzeb przedwcześnie utraconych dzieci, a o godz. 19.00 w Kaplicy Szpitalnej tego dnia zostanie odprawiona Msza św. w intencji Rodziców i rodzin tych dzieci.
 1. W środę po różańcu zapraszamy na Krąg Biblijny.
 1. Spotkanie przedstawicieli rodziców dzieci pierwszokomunijnych z poszczególnych klas odbędzie się na plebanii w czwartek, 19 października, o godzinie 19.00.
 1. Kolejna katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w sobotę, 21 października. Na 9.00 zapraszamy dzieci z grupy I, a na 10.00 dzieci z grupy II.
 2. Koinonia Jan Chrzciciel i nasza parafia zapraszają dzieci na Bal Wszystkich Świętych, odbędzie się on 31 października. Rozpocznie się krótką modlitwa w naszym kościele o godz.16.30 a następnie korowód świętych przejdzie do budynku szkoły katolickiej. Bal potrwa do godziny 19.00. Wstęp wolny z wejściówką! koniecznie w przebraniu świętego lub anioła. Wejściówki są dostępne w zakrystii.
 1. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Formularze do modlitwy zwanej wymieniankami wyłożone są na stolikach przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie czy mają to być wymienianki roczne czy jednorazowe.
 1. Dziękujemy z ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wyniosły 3682 zł.26 gr. Jak również za składkę inwestycyjną, która wyniosła 9 056 zł. 07 gr. Bóg zapłać!
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”
 1. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych a w szczególności: śp. Gabrielę Majewską z ul. Błażka; śp. Adama Podstawka, śp. Kazimierza Dłubka z ul. Szarych Szeregów; Jolantę Lewandowską z ul. Wojska Polskiego: Wieczny odpoczynek…