Ogłoszenia duszpasterskie – 8.10.2017 r.

 1. Dziś obchodzimy w całym kraju Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbiera do puszek ofiary, które przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 1. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie sprawowane będą o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
 1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy naszej parafii zaprasza na spotkania osoby w wieku od 12 lat w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 do salki parafialnej pod zakrystią. Młodzież kształtuje się w ramach formacji i wspólnej akcji włączając się w życie parafialne.
 1. Młodzież zapraszamy także na spotkanie „Domu modlitwy” we wtorek o godz. 18.30 do salki parafialnej.
 1. W piątek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.00. Tego dnia nie będzie Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.30!
 1. Młodzież zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Markowic z okazji XVII Dnia Papieskiego. Wyjście 14 października o godz. 8.30 z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Zapisy na pielgrzymkę przez formularz elektroniczny podany na facebooku parafialnym.
 2. Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w następna niedziele (15 październik) o godzinie 18.00.
 3. W związku z trzęsieniem ziemi, które nawiedziło Meksyk, Ksiądz Prymas prosi o przeprowadzenie składki do puszek w dniu 15 października br.
 4. W przyszłą niedzielę, 15 października, gościć będziemy ojców Oblatów, którzy rozprowadzać będą kalendarze na rok 2018.
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”
 1. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych a w szczególności: śp. Tekle Jakubowską z ul. Wojska Polskiego; śp. Andrzeja Kamińskiego z ul. Wierzbińskiego Wieczny odpoczynek…