Ogłoszenia duszpasterskie–1.10.2017 r.

 1. Rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie różaniec o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
 1. W środę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania tekstów biblijnych w ramach „Kręgu Biblijnego”.
 1. Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na czwartkową Mszę świętą w intencji kapłanów o godz. 17.00, po Mszy św. na modlitwę różańcową i zebranie formacyjne.    
 1. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.
 1. W sobotę, 7 października, od godz. 8.00 odwiedzimy chorych i starszych z Komunią św. Ks. Tomasz wyjątkowo odwiedzi swoich chorych piątek 6 października od 8.00-12.00.
 1. W sobotę, 7 października przypada wspomnienie NMP Różańcowej. Tego dnia w całym kraju przeżywać będziemy ,,Różaniec do granic”. Włączając się w tę akcję zapraszamy wszystkich parafian do naszej świątyni na wspólną modlitwę różańcową o godz. 14.00 i do udziału w procesji miejskiej, która wyjdzie z kościoła świętego Mikołaja o godzinie 19.30. Tego dnia nie będzie różańca o godz. 17.30.
 1. W następną niedzielę (8 października), po Mszy o godzinie 16.00, odbędzie się spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VII szkoły podstawowej.
 1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w całym kraju Dzień Papieski. Tego dnia młodzież zbiera do puszek ofiary, które przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 1. Młodzież zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Markowic z okazji XVII Dnia Papieskiego. Wyjście 14 października o godz. 8.30 z kościoła pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu. Zapisy na pielgrzymkę przez formularz elektroniczny podany na facebooku parafialnym – Link do formularza
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”
 1. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych a w szczególności: śp. Zbigniewa Wojtusika, śp. Lechosława Gralaka, śp. Martę Zbikowską z ul. Wojska Polskiego i śp. Henryka Światlaka z Szarych Szeregów. Wieczny odpoczynek…