Ogłoszenia duszpasterskie–17.09.2017 r.

 1. Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy we wtorek o godz. 18.30 do salki parafialnej.
 1. Zapraszamy dzieci do włączenia się w inicjatywę Kółka Różańcowego spotkanie w piątek w kościele o godz.16.30.
 1. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 września. Na godzinę 9.00 zapraszamy dzieci z grupy III, a na 10.00 dzieci z grupy IV.
 1. W związku z reformą systemu edukacji i nową instrukcją episkopatu, dotyczącą sakramentu bierzmowania, informujemy, iż w bieżącym roku katechetycznym przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu rozpoczną uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej. W następną niedzielę (24 września), po Mszy o godzinie 16.00, odbędzie się spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania z klas VII szkoły podstawowej.
 1. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży oraz Stowarzyszenie Młodzieży WIOSŁO serdecznie zapraszają na Spotkanie Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki w sobotę 23 września. W programie koncert zespołu Mate.O Totalne Uwielbienie, spotkania z gośćmi, katechezy, świadectwa, gra miejska. O godzinie 18.00 Eucharystia w naszym kościele, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Szczegóły na plakatach oraz Facebooku. Zapraszamy również wszystkich chcących pomóc w przygotowaniu Święta Młodych. Wolontariusze rozpoczną swoje spotkanie już w piątek 22 września od godz. 17.00 w Szkole Katolickiej.
 1. Chór parafialny pod dyrekcją Kariny Milińskiej-Kopczyńskiej, działający przy naszej parafii, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia szeregów chóru. W obecnej chwili, w obliczu zbyt małej liczby uczestników, działalność chóru trzeba będzie zawiesić. Liczymy więc na wsparcie parafian. Spotkanie organizacyjne chórzystów odbędzie się w sobotę 30 września po Mszy wieczornej.
 1. Dziękujemy za ubiegłotygodniową składkę inwestycyjną, która wyniosła: 9502 zł. Bóg zapłać!
 1. Jest już księga intencji na rok 2018.
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”
 1. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian: śp. Teresę Michalak, śp. Zenona Michalskiego, śp. Mariana Pietrzaka z ul Wojska Polskiego; śp. Bożenę Chojnacką z ul. Kleeberga; śp. Janusza Smyka z ul. Wierzbińskiego; i wszystkich bliskich naszemu sercu: Wieczny odpoczynek…