Ogłoszenia duszpasterskie-10.09.2017

  1. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy naszej parafii organizuje dzisiaj piknik z okazji zakończenia wakacji. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Spotkanie potrwa od 15:00 do 17:00. W trakcie pikniku odbędzie się wiele konkursów dla dzieci i młodzieży: tor przeszkód, malowanie twarzy. O 15:30 uczestnicy pikniku rozegrają mecz piłki nożnej przeciwko drużynie naszych ministrantów, którzy zdobyli tytuł mistrzów naszej diecezji.
  2. Nabożeństwo Fatimskie sprawowane będzie w środę, 13 września, o godz. 20.00.
  3. Parafia Imienia NMP w Inowrocławiu zaprasza do świętowania Imienin Madonny Uśmiechniętej Królowej Nadziei. 12 września we wtorek, w bazylice, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18:00 Msza św. odpustowa, której przewodniczyć będzie ks. dr. Mieczysław Polak Prodziekan Wydziału Teologicznego UAM. W niedzielę 17 września na parkingu przed bazyliką od godz. 14:00 festyn rodzinny. Informacje na stronie internetowej imienia.pl
  4. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez małżeństwa z Domowego Kościoła. Odbędzie się ona w naszym kościele w czwartek, 14 września o 20.00.
  5. Małżeństwa pragnące umocnić wzajemną relację zapraszamy na weekendowe rekolekcje małżeńskie, które odbędą się w Gnieźnie w dniach od 29 września do 1 października. Szczegóły na plakatach oraz na parafialnym facebooku.
  6. Chór parafialny pod dyrekcją Kariny Milińskiej-Kopczyńskiej, działający przy naszej parafii, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wsparcia szeregów chóru. Nie jest wymagana znajomość nut. W obecnej chwili, w obliczu zbyt małej liczby uczestników, działalność chóru trzeba będzie zawiesić. Liczymy więc na wsparcie parafian i włączenie się w dzieło śpiewacze, czekamy zarówno na panie i panów. Szczegółowych informacji udziela dyrygentka. Spotkanie organizacyjne chórzystów odbędzie się w sobotę 30 września po Mszy wieczornej.
  7. Jest już nowa księga intencji na rok 2018.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego”.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian a w szczególności: śp. Jerzego Jaskulskiego z ul. Niepodległości i wszystkich naszych drogich zmarłych: Wieczny odpoczynek…