Ogłoszenia duszpasterskie–9.07.2017 r.

 1. Pragniemy bardzo serdecznie powitać w naszej wspólnocie parafialnej kleryków: Hobsona Andre Gavioli de Mattos (Brazylia) i Krzysztofa Kaczmarka (Polska) z Ukraińskiego Seminarium Duchownego „Redemptoris Mater” w Winnicy, którzy w tym miesiącu odbywać będą praktyki duszpasterskie. Ogarniamy ich naszą modlitwą i życzymy światła Duch Świętego na ten czas pobytu w naszej wspólnocie !
 1. Nabożeństwo Fatimskie sprawowane będzie w czwartek, 13 lipca o godz. 20.00.
 1. W czasie wakacji biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 – 17.30.
 1. W okresie wakacji, okazja do spowiedzi w tygodniu przed Mszami św.
 1. Przez okres wakacji Msze św. popołudniowe w niedziele sprawowane są o godz. 18.00 i 20.00!
 1. Z naszej parafii na Jasną Górę wyruszy Piesza Pielgrzymka Promienista. Zapisywać można się na nią w zakrystii a także przez formularz elektroniczny podany na naszej stronie parafialnej i facebooku. Tradycyjnie zachęcamy do składania intencji pielgrzymkowych – formularze znajdują się przy głównym wyjściu z kościoła
  i w zakrystii.
 1. W dniach od 2 -6 sierpnia planowana jest także pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Zapisy i informacje u Księdza Proboszcza.
 1. Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego” i czasopisma KnC z płytą DVD na której jest zwycięski film konkursowy który został zrealizowany przez ministrantów i lektorów z naszej parafii. Cena z płytą to 7zł i 50 gr .
 1. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych parafian a w szczególności: śp. Andrzeja Głowackiego z ul. Krzymińskiego, śp. Piotra Kaczmarka z ul. Al. Niepodległości . Wieczny odpoczynek…