Ogłoszenia duszpasterskie-28.05.2017 r.

1.    Nabożeństwo majowe sprawowane jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.

2.    W środę, 31 maja, przeżywać będziemy ostatnie już w tym roku Nabożeństwo Majowe. Po nabożeństwie zapraszamy na plac przed katolicką szkołą na majówkę z muzyką i kiełbasą z grilla. W szczególności zapraszamy dzieci w przededniu ich święta.

3.    Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich odbędzie się w czwartek, 1 czerwca. Najpierw o godz. 17.00 Msza święta w intencji powołań, a po niej spotkanie formacyjne.

4.    Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy w czwartek o godzinie 18.30.

5.    Również w czwartek na godzinę 20.00 zapraszamy do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu przygotowaną przez małżeństwa z Domowego Kościoła.

6.    W piątek, przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 16.00 do 17.00.

7.    Spotkanie z rodzicami dzieci z klas II, którzy chcą by ich dzieci przystąpiły w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w kościele, w piątek, 2 czerwca po Mszy świętej o godzinie 18.00 i nabożeństwie czerwcowym.

8.    Starszych i chorych odwiedzimy z komunią św. w sobotę od godz. 8.00.

9.    Spowiedź kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich świadków odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 13.00.

10.    Koinonia Jan Chrzciciel zaprasza  w sobotę (3 czerwca) do naszej świątyni na  czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie modlitewne rozpocznie Mszą Świętą o godzinie 18.00,  a zakończy się ok. godziny 22.00.

11.    Parafia w Zabartowie organizuję we wrześniu pielgrzymkę do Medjugorie. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

12.    Zachęcamy do nabywania i czytania „Przewodnika Katolickiego.”

13.    Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.

14.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Jadwigę Witkowską z ul. Jaworskiej; śp. Marię Leśniewską z ul. Al. Niepodległości; śp. Małgorzatę Wybrańską z ul. Wojska Polskiego; śp. Bronisława Skrzypińskiego z ul. Arctowskiego i wszystkich naszych drogich zmarłych:  Wieczny odpoczynek.