Ogłoszenia duszpasterskie–14.05.2017 r.

1.    Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30  pierwsza grupa dzieci naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Ogarnijmy je i ich rodziców naszą modlitwą.

2.    Dziś nabożeństwo majowe odbędzie się o godz. 15.00. W pozostałe dni majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.

3.    W poniedziałek po nabożeństwie majowym, spotkanie dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Integracyjnej.

4.    W środę po nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.

5.    Zapraszamy dzieci na Kółko Różańcowe w piątek o 16.30 w kościele.

6.    Pierwsza próba dla osób, które w tym roku przyjmą sakrament bierzmowania, odbędzie się w sobotę 20 maja. Rozpocznie się ona Mszą świętą o godz. 18.00. Jednoczenie informujemy że grafik prób umieszczony jest w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

7.    W sobotę, 20 maja, na Mszy św. o godz. 11.00 grupa dzieci ze Szkoły Katolickiej przyjmie po raz pierwszy Chrystusa obecnego w Komunii św., zaś w  przyszłą niedzielę, 21 maja, na Mszy św. o godz. 10.30, kolejna grupa dzieci naszej parafii przystąpi do I Komunii Świętej. Jednocześnie informujemy, że wcześniejsza Msza św. będzie sprawowana o godz. 9.15.

8.    Pragniemy poinformować, że Msza św. rocznicowa dla dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 11.00.

9.    Młodzież gimnazjalną,  licealną i  studentów zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się 3 czerwca. Szczegóły na facebooku Regionalnego Duszpasterstwa Młodych.  Zgłoszenia wyłącznie przez formularz elektroniczny! Ostateczny termin do 30 maja do północy lub do zamknięcia listy! Koszt: 35 zł.

10.    „Franciszkański Zakon Świeckich” zaprasza w sobotę do kościoła św. Mikołaja o godz. 8.00 na Mszę św. i spotkanie wszystkich zainteresowanych duchowością franciszkańską.

11.    Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.

12.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Józefa Kopra z ul. Becińskiego; śp. Zofię Ślęczkowską z ul. Szarych Szeregów; śp. Jerzego Golisa z ul. Wojska Polskiego; śp. Helenę Zarembską z ul. Kusocińskiego. Wieczny odpoczynek…