Ogłoszenia duszpasterskie-26.03.2017 r.

 1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale, które sprawowane będą po Mszy św. o godz. 16.00.  W piątek  Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 oraz 18.00, dla dzieci o godz. 16.30, a dla młodzieży o 20.00.
 2. Zapraszamy wszystkich Parafian do obejrzenia filmu „Zerwany kłos”, który opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci błogosławionej Karoliny Kózkówny. Dodatkowy seans dla naszej parafii odbędzie się w inowrocławskim kinie „Kinomax” 29 marca o godzinie 11.00. Koszt biletu to 15 zł. Zapisy dziś w zakrystii.
 3. Od poniedziałku, 27 marca, do środy, czyli do 29 marca, uczniowie szkół podstawowych będą przeżywać rekolekcje.

 

Poniedziałek 9.00 Nauka dla uczniów  klas V i VI
10.15 Nauka dla uczniów  klas III i IV
11.30 Nauka dla uczniów  klas 0, I i II
13.00 Droga Krzyżowa dla uczniów klas III, IV, V i VI
Wtorek 9.00 Nauka dla uczniów  klas V i VI
10.15 Nauka dla uczniów  klas III i IV
11.30 Nauka dla uczniów  klas 0, I i II
13.00 Nabożeństwo pokutne dla uczniów klas IV, V i VI
Środa 9.00 Msza Święta dla uczniów klas IV, V i VI
11.00 Nauka dla uczniów klas 0, I, II i III

 

 1. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.
 2. Młodzież zapraszamy na spotkanie Domu modlitwy w czwartek o godzinie 18.30 do salki.
 3. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie „łączników klas” dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W sobotę o godz. 9.00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy III i IV.
 5. Zbliża się czas przygotowania Grobu Pańskiego. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbierać będziemy ofiary na ten cel.
 6. Od przyszłej niedzieli do środy będziemy przeżywać parafialne i ponadgimnazjalne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je Salezjanin Ks. Dariusz Dąbrowski.
 7. Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do oddziałów przedszkolnych i pierwszej klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły.
 8. W niedzielę 2 kwietnia 2017 r. w Bazylice Mniejszej Imienia NMP w Inowrocławiu odbędzie się koncert charytatywny chorałów gregoriańskich na rzecz 5-letniego Patryka Hulisza. Liturgię Mszy św. o godz. 17.00 swym śpiewem ubogaci schola gregoriańska Canticum Cordium z Poznania. Tuż po Eucharystii będzie miał miejsce koncert w wykonaniu zespołu. Szczegóły na plakacie.
 9. Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
 10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu śp. Piotra Skoniecznego i Wojciecha Pijanowskiego z ul. Szarych Szeregów oraz Waldemara Krusińskiego z ul. Kleeberga i wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ….