Ogłoszenia duszpasterskie – 19.02.2017 r.

1.    W poniedziałek i czwartek zapraszamy na katechezy neokatechumenalne. Początek po wieczornej Mszy św. ( ok. godz. 18.30)
2.    W piątek po wieczornej Mszy św. katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
3.    W sobotę o godz. 9.00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy III i IV.
4.    W następną niedzielę, (26 lutego) po Mszy św. o 16.00 zapraszamy na przedstawienie na kanwie dramatu „Brat naszego Boga”, które wpisuje się w obchody roku św. Brata Alberta. Przedstawi je nam młodzież z Gimnazjum nr 4. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
5.    W przyszłą niedzielę (26 lutego) odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców z klas I i II gimnazjum po Mszy św. o godz. 16.00.
6.    Bardzo serdecznie dziękujemy za składkę inwestycyjną, która wyniosła  8475 zł. Bóg zapłać.
7.    Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku na Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, poprzez którą pieniądze mogą trafić do naszej Parafii. Za każdy przeznaczony grosz dziękujemy. Pod chórem wyłożone zostały kartki z danymi, które potrzebne są do odpisu.
8.    Z okazji 100–lecia Objawień Fatimskich pragniemy zorganizować w dniach 6-13 września  pielgrzymkę lotniczą do Fatimy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
9.    Dnia 23 lutego od godziny 10:00 w Teatrze Miejskim odbędzie się Onko-dzień. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i prelekcje zwłaszcza osoby chore onkologicznie i ich Bliskich. Szczegóły na plakacie.
10.    Zachęcamy do nabywania i czytania nowego numeru „ Przewodnika Katolickiego”.
11.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu śp. Jana Gruetzmachera z ul. Wachowiaka, śp. Ryszarda Stachorowskiego , śp. Jana Zawieja z ul. Al. Niepodległości, śp. Urszule Banaszak z ul. Kusocińskiego oraz wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ….