Ogłoszenia duszpasterskie – 12.02.2017

  1. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Krąg Biblijny.
  2. W sobotę o 9.00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy I i II
  3. Bazylika Mniejsza Imienia NMP w Inowrocławiu oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji im św. Jana Pawła II  zaprasza na Msze Świętą dla zakochanych. Eucharystia odbędzie się dnia 14 lutego 2017 roku o godzinie 18.00 w Bazylice Mniejszej, w Inowrocławiu. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem razem będziemy modlić się o miłość dla małżonków, narzeczonych  oraz o rozeznanie ścieżki swojego życia dla osób samotnych. Zapraszamy.
  4. W dniu 18 lutego br., o godz. 10:00 (sobota), w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej, w sali gimnastycznej na I piętrze, odbędzie się „Spotkania z żywą historią”. Harcerska Grupa Rekonstrukcji Historycznej ZHR zapraszają zarówno dzieci w wieku szkolnym, młodzież, a także dorosłych. Będzie okazja do obejrzenia wielu zdjęć z epoki, zapoznania się z uzbrojeniem i wyposażeniem powstańczym oraz będzie można wziąć udział w konkursach i quizach z nagrodami. Organizatorzy przewidują również przekazanie informacji o nowo powstałym Szczepie Harcerskim „Szare Wilczęta”, z którym współpracuje nasza parafia. Zapraszamy zarówno miłośników historii jak i dzieci i młodzież chcących przyłączyć się do tej grupy harcerskiej.
  5. Z okazji 100–lecia Objawień Fatimskich pragniemy zorganizować w dniach 6-13 września  pielgrzymkę lotniczą do Fatimy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. W niedzielę, 26 lutego, po Mszy św. o 16.00 zapraszamy na przedstawienie na kanwie dramatu „Brat naszego Boga” które wpisuje się w obchody roku św. Brata Alberta. Przedstawi je nam młodzież z Gimnazjum nr 4. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  7. W przyszłą niedzielę zostanie przedstawione sprawozdanie duszpasterskie za miniony rok.
  8. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
  9. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłych w minionym tygodniu parafian: śp. Annę Toda, śp. Grzegorza Szymańskiego z ul. Wojska Polskiego, śp. Bożenę Świercz z ul. Wachowiaka; śp. Edwarda Kaźmierskiego z ul. Wierzbińskiego  oraz wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek.