Ogłoszenia duszpasterskie III niedziela zwykła – 22.01.2017

Ogłoszenia duszpasterskie – 22.01.2017 r.
III Niedziela Zwykła

1.    Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Plan kolędy znajduje się w gablotach ogłoszeń na stronie internetowej i parafialnym facebooku.  Osoby, które nie mogą przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną to uczynić, prosimy o zapisanie się w zakrystii na dodatkowy termin, czyli w niedzielę 5 lutego!

2.     W czasie kolędy, biuro parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-10.00.

3.    W piątek zapraszamy wszystkich chętnych na godzinie 18.30  do pomocy przy  rozbiórce tzw. nieba i szopki.

4.    Tuż przed rozpoczynającymi się feriami, zapraszamy społeczność parafii  na pokaz „Bezpieczne Ferie 2017”. Odbędzie się on nad stawkiem w Parku Solankowym w dniu 26 stycznia br. o godzinie 12.00. Organizują go Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Nadgoplańskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Zaprezentowane zostaną m.in. techniki: wyciągania człowieka gdy załamie się pod nim lód i samoratownictwa. Nie zabraknie fachowych informacji na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Dzieci, które przyjdą tego dnia na pokaz z własnoręcznie wykonanym rysunkiem, dotyczącym bezpiecznych zabaw zimowych, otrzymają upominki.

5.    Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.

6.    Zachęcamy do nabywania „ Przewodnika Katolickiego”.

7.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy zmarłego w minionym tygodniu śp. śp. Wiktora Ziębę z ul. Krzymińskiego; śp. Helenę Ziółkowską z ul. Wojska Polskiego.  oraz wszystkich naszych zmarłych. Wieczny odpoczynek ….