Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela zwykła – 15.01.2017

1.    Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Niech ona będzie okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się i rozmowy o problemach i radościach nie tylko poszczególnej rodziny, ale całej naszej wspólnoty parafialnej. Z kościoła można zabrać wodę święconą. Jeśli na kolędzie nie mamy takiej wody, to prosimy o poinformowanie o tym księdza na początku wizyty. Plan kolędy znajduje się w gablotach ogłoszeń i na stronie internetowej. W czasie kolędy, biuro parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-10.00.

2.    W okresie kolędowym Msze św. sprawowane są w dni powszednie o godz. 8.00, 15.00 z koronką do Bożego Miłosierdzia i o godz. 18.00.

3.    W piątek po wieczornej Mszy św. (godz.18.30) w kościele, odbędzie się spotkanie  z panią krawcową szyjącą alby komunijne. Zapraszamy na to spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy pragną kupić takie alby dla swoich dzieci.

4.    Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i wszystkich zainteresowanych duchowością franciszkańską z Ojcem franciszkaninem, w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 w kościele św. Mikołaja.

5.    Z okazji 100–lecia Objawień Fatimskich pragniemy zorganizować w dniach 6-13 września  pielgrzymkę lotniczą do Fatimy. Koszt pielgrzymki to 3690 zł. Zapisy przyjmujemy do połowy lutego. Szczegóły na tablicy ogłoszeń! Zapraszamy.

6.    Prosimy o sprawdzanie intencji Mszy świętych wywieszonych w gablotach przed kościołem.

7.    Miłosierdziu Bożemu polecajmy wszystkich naszych drogich zmarłych a w szczególności: śp. Kazimierza Szczepańskiego  z ul. Szarych Szeregów. Wieczny odpoczynek…