Powołania

ks. Andrzej Stachowicz
21 maja 1994 r.

 

ks. Jacek Orlik
21 maja 1994 r.

 

ks. Marek Sobociński
25 maja 1996 r.

 

o. Maciej Biskup OP
(Dominikanin)
30 maja 1998 r.

 

ks. Roman Sosnowski
22 maja 1999 r.

 

ks. Marcin Kwiatkowski
07 czerwca 2003 r.

 

ks. Sebastian Kołodziejczyk
5 czerwca 2004 r.

 

ks. Rafał Bachora
30 maja 2009 r.

 

ks. Sławomir Dziankowski
28 maja 2011 r.

 

ks. Krzysztof Kępiński
26 maja 2012 r.

 

ks. Paweł Haczyński
26 maja 2012 r.

 

Klerycy:

Ariel Wojciechowski

Marcin Kąkol

Marcin Piskorski