Kolęda 2018/2019

Plan kolędy do 26 stycznia 2019 r. Reszta w późniejszym terminie.

2 stycznia (środa) godz. 15.30:
1. Rąbińska 62a-85
2. Rąbińska 87-143 i Snarskiego
3. Zielna, Łubinowa, Słonecznikowa, Rzepakowa
4. Popiełuszki, Żytnia, Grochowa, Bluszczowa
5. Jęczmienna, Batkowska, Warsztatowa, Lniana

3 stycznia (czwartek) 15.30:
1. Jasińskiego, Waszaka, Niemojewskich
2. Wierzbińskiego od nr 83 do nr 134 (od lewej strony)
3. Wierzbińskiego od nr 135 do 146 + pałac
4. Połczyńskiego 4-23, Becińskiego 1-14
5. Połczyńskiego 24-39, Ulatowskiego 6-16, Poszwińskiego

4 stycznia (piątek) 15.30
1. Jaworskiej 3, 1-30
3. Jaworskiej 3, 31-60
2. E. Plater 4, 1-40
4. E. Plater 3, 1-60
5. Błażka 4, 41-110

5 stycznia (sobota) 14.00
1. Wojska Polskiego 54abc 1-53
2. Błażka 2, 1-110 – od początku
3. Błażka 2, 1-110 – od końca
4. Błażka 4, 1-40
5. Wojska Polskiego 46a, 46b, 46c oraz Jaworskiej 4, 1-20

7 stycznia (poniedziałek) 15.30
1. Wojska Polskiego 50, 1-48
2. Wojska Polskiego 50a, 1-48
3. Wojska Polskiego 51, 1-40
4. Arctowskiego 3 i 5
5. Arctowskiego 7 i 9

8 stycznia (wtorek) 15.30
1. Wojska Polskiego 48a, 1-32 i 48b, 1-34
2. Wojska Polskiego 26, 1-76
3. Wojska Polskiego 28, 1-76
4. Wojska Polskiego 45, 1-70
5. Wojska Polskiego 32, 1-76

9 stycznia (środa) 15.30
1. Wojska Polskiego 56, 1-47
2. Wojska Polskiego 57 i 59 oraz 48c, 1-32
3. Szarych Szeregów 2, 1-50
4. Szarych Szeregów 2, 51-100
5. Szarych Szeregów 2, 101-141

10 stycznia (czwartek) 15.30
1. Kiełbasiewicza 8, 1-35
2. Kiełbasiewicza 12, 1-70 – od początku
3. Kiełbasiewicza 12, 1-70 – od końca
4. Wojska Polskiego 49, 1-50
5. Wojska Polskiego 37, 1-45 i 39, 1-20

11 stycznia (piątek) 15.30
1. Kiełbasiewicza 4, 1-65
2. Kiełbasiewicza 6, 1-45
3. Kiełbasiewicza 10, 1-65
4. Szarych Szeregów 23, 1-90 (od początku)
5. Szarych Szeregów 23, 1-90 (od końca)

12 stycznia (sobota) 14.00
1. Szarych Szeregów 11, 1-20
2. Szarych Szeregów 13, 1-55
3. Szarych Szeregów 15, 1-55
4. Szarych Szeregów 17, 1-40
5. Szarych Szeregów 19, 1-45

14 stycznia (poniedziałek) 15.30
1. Szarych Szeregów 22, 1-30 i 14, 1-20
2. Szarych Szeregów 10, 1-60
3. Szarych Szeregów 12, 1-60
4. Szarych Szeregów 9, 1-60 i 9A, 1-25
5. Szarych Szeregów 20, 1-65

15 stycznia (wtorek) 15.30
1. Szarych Szeregów 4, 1-30
2. Wojska Polskiego 23, 1-60
3. Wojska Polskiego 31, 1-50
4. Wojska Polskiego 27, 1-30
5. Szarych Szeregów 8, 1-30

16 stycznia (środa) 15.30
1. Wojska Polskiego 29, 1-30
2. Wojska Polskiego 17, 1-60
3. Wojska Polskiego 19, 1-60
4. Wojska Polskiego 21, 1-60
5. Wojska Polskiego 11, 1-47

17 stycznia (czwartek) 15.30
1. Wojska Polskiego 13, 1-104 – od początku
2. Wojska Polskiego 13, 1-104 – od końca
3. Wojska Polskiego 15, 1-60
4. Wojska Polskiego 9, 1-30
5. Wojska Polskiego 9, 31-60

18 stycznia (piątek) 15.30
1. Kusocińskiego 19, 1-84 – od początku
2. Kusocińskiego 19, 1-84 – od końca
3. Kusocińskiego 17, 1-50
4. Kusocińskiego 6, 16-65
5. Kusocińskiego 8, 1-50

19 stycznia (sobota) 14.00
1. Kusocińskiego 7, 1-54
2. Kusocińskiego 5, 1-54
3. Popowice
4. Batkowo
5. Batkowo

21 stycznia (poniedziałek) 15.30
1. Szarych Szeregów 5A 1-45
2. Szarych Szeregów 5, 1-45
3. Szarych Szeregów 16, 1-50
4. Szarych Szeregów 7A, 1-55
5. Szarych Szeregów 7, 1-40

22 stycznia (wtorek) 15.30
1. Kusocińskiego 2, 1-58
2. Kusocińskiego 4, 1-58
3. Kusocińskiego 13, 1-20 i 6, 1-15
4. Kusocińskiego 15, 1-30 i 9, 1-60
5. Wachowiaka 10, 1-100

23 stycznia (środa) 15.30
1. Wachowiaka 6, 1-59
2. Wachowiaka 8, 1-60
3. Wachowiaka 7, 1-47
4. Wachowiaka 11, 1-40 i 11A 1-15
5. Wachowiaka 9A, 1-45

24 stycznia (czwartek) 15.30
1. Wachowiaka 9, 1-60 – od początku
2. Wachowiaka 9, 1-60 – od końca
3. Wachowiaka 5, 1-70 – od początku
4. Wachowiaka 5, 1-70 – od końca
5. Wojska Polskiego 8, 1-40

25 stycznia (piątek) 15.30
1. Wojska Polskiego 4, 1-90 (od początku)
2. Wojska Polskiego 4, 1-90 (od końca)
3. Wojska Polskiego 1, 1-46
4. Kleeberga 9, 106-175
5. Kleeberga 9, 36-105

26 stycznia (sobota) 14.00
1. Kleeberga 8, 1-70
2. Kleeberga 3, 1-45
3. Kleeberga 5, 1-93
4. Kleeberga 11, 1-40
Od 15.30
5. Kleeberga 9, 1-35