Ogłoszenia duszpasterskie – 22.09.2019 r.

 1. Dzieci pierwszokomunijne z klas II mogą w zakrystii odbierać książeczki do naklejek z niedzielnych Mszy świętych.
 2. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11.00 będziemy się modlić w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców, a dzieci z klas III będą miały poświęcone różańce.
 3. Spotkanie lektorów ze szkoły średniej i starszych w piątek, 27 września, o godzinie 19.00, natomiast spotkanie ministrantów z klasy V i VI w sobotę, 28 września, o godzinie 11.30, a spotkanie ministrantów i lektorów z klas VII i VIII również w sobotę, 28 września, o godzinie 19.00.
 4. W sobotę, 28 września, o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach naszego miasta. Inicjatorzy spotkania modlić się będą na ul. Laubitza (przy pomniku
  św. Wojciecha), ul. Staszica (przy kościele św. Mikołaja), ul. Kopernika (przy Krzyżu Tysiąclecia) oraz na ul. Kościuszki (przy kościele św. Krzyża).
 5. Spotkanie popielgrzymkowe grupy promienistej św. Jadwigi odbędzie się w świetlicy Szkoły Katolickiej w sobotę, 28 września, po wieczornej Mszy świętej.
 6. W gablotach został wywieszony terminarz spotkań dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII wraz z podziałem na grupy.
 7. Prosimy o zapoznawanie się i sprawdzanie intencji w gablotach.
 8. Zachęcamy do nabywania „Przewodnika Katolickiego”.
 9. Z przykrością informujemy, że w czwartek, 19 września, zmarł nagle pochodzący z naszej parafii ks. Marek Sobociński. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę o godzinie 11.00 w Brudzewie. Zmarłego kapłana oraz zmarłych w ostatnim czasie: śp. Mariusza Janczurewicza, Janusza Przybylskiego, Romana Bucholca, Stanisława Dzierżawskiego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek